Opinie Gości

KUP
VOUCHER
Gwarancja   najniższej   ceny Gwarancja   najniższej   ceny
REZERWUJ STOLIK

10 / 10

10 / 10

Polecam!

Tomasz Karolak, Aktor

10 / 10

Zjadłam tak, jak w domu albo jeszcze lepiej. Po prostu jest cudownie, atmosfera jest bezpretensjonalna, śmieszna, wesoła, z dystansem, a pani szefowa jedną z lepszych jaką znam, zawsze wierzyłam w kobietę.

Magda Gessler, Restauratorka

10 / 10

Tawerna Kapitańska to niesamowicie przyjazne miejsce posiadające swoją własną energię , którą zaraża wszystkich gości. Rewelacyjna atmosfera stwarzana przez kapitana oraz całą obsługę nie pozwala opuścić tej przystani bez uśmiechu na twarzy, a o walory smakowe dba przecudowna szefowa kuchni polskiej Anna Strażyńska. Smaki nie do opisania - trzeba po prostu spróbować.Gorąco polecam, a sam pojawię się tam na pewno jeszcze nie raz !

Francesco Napoli, Piosenkarz

10 / 10

TAWERNA KAPITAŃSKA to nie tylko elegancka restauracja w klimatach marynistycznych z wysmakowaną i oryginalną kartą dań. To przede wszystkim miejsce magiczne, w którym poczujemy się wyjątkowo. Bywałem tam wielokrotnie i zawsze był to wieczór pełen dobrej muzyki, zabawy i ciekawych spotkań. To chyba istotne, że przychodzą tam fajni ludzie. Optymistyczni, uśmiechnięci, pogodni i serdeczni. To takie towarzystwo, które chciałoby się mieć za sąsiadów, albo przyjaciół. Działa chyba jakaś Międzynarodówka Fajnych Ludzi, którzy tu właśnie trafiają. Knajpę może stworzyć każdy, a miejsce klimatyczne na mapie miejsc gdzie warto wpaść...trafia się wyjątkowo rzadko. I nie zdziwicie się jak nagle z kuchni wyjdzie kucharz i zagra wam na pianinie "Bolero" Ravela...

Krzysztof Skiba, Muzyk

10 / 10

Najlepsze jedzenie najlepsi kucharze najlepsze miejsce najprzystojniejsza właścicielka i właściciel o urodzie amerykańskiego aktora zapewnią wam takie chwile że będziecie chcieli się do nich przeprowadzić ale miejsca już nie ma, bo zająłem je ja ze swoją rodziną.

Norbi, Piosenkarz

PFR