Chrzciny w Tawernie Kapitańskiej

KUP
VOUCHER
Gwarancja   najniższej   ceny Gwarancja   najniższej   ceny
REZERWUJ STOLIK

Chrzest Święty

“Dziecko jest pięknem ludzkiego bytowania. Jest pięknem! Jezus potwierdził to swoim postępowaniem. Bądźmy wpatrzeni w piękno dziecka.” - Jan Paweł II

Niechaj ten wzruszający i niepowtarzalny dzień Chrztu Świętego Waszego Dziecka, będzie najpiękniejszym w subtelności swej wspomnieniem. Służymy pomocą w wykreowaniu i przygotowaniu doskonałej oprawy, która uświetni i cudownością swą uzupełni doniosłość tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy do sprawdzenia przygotowanych przez nas koncepcji, które z przyjemnością zmodyfikujemy pod Państwa gusta i życzenia. 

 

Menu

Kompozycja wykwintnych dań oraz wysublimowanych zup, dopełniona pysznymi deserami oraz zestawem nielimitowanych napojów. Następnie finezyjny kolaż zachwycających zakąsek, a wśród nich przez nas pieczone i wędzone doskonałe wędliny, selekcja tatarów wołowych oraz carpaccio, a także wielobarwność smaków połączonych w różnorodności sałatek, caprese, focaccia i wiele innych smakołyków, podawanych z pieczywem własnego wypieku. Całość ubrana w elegancję białych obrusów, świec oraz piękno świeżych kwiatów, a zwieńczeniem może być fenomenalny tort tiramisu lub bezowy z owocami. Kulinarne doznania kreuje i pielęgnuje Chief Cook Anna Strażyńska. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo TUTAJ.

Atrakcje dodatkowe

„Dziecko to Boży znak, że życie powinno toczyć się dalej.” - Carl Sandburg.

A życie warto celebrować zwłaszcza w tak uroczystym dniu jak Chrzest Święty. Dlatego otwieramy przed Państwem efemeryczne drzwi do niezwykłych atrakcji. Być może wybiorą Państwo Rejs statkiem lub katamaranem, na którym przyroda i skomponowane przez nią widoki otulają zachwytem. A może wizytę na naszej wyspie, która zaprasza na niecodzienną przygodę lub spotkanie z muzyką na żywo w Tawernie Kapitańskiej. Jesteśmy po to, by spełnić Państwa życzenia i swym doświadczeniem oraz profesjonalną organizacją sprawić, by uroczystość Chrztu Świętego Waszego Dziecka na zawsze pozostała najpiękniejszym wspomnieniem.  

PFR