Organizacja imprez

KUP
VOUCHER
Gwarancja   najniższej   ceny Gwarancja   najniższej   ceny
REZERWUJ STOLIK

Wigilie Firmowe

Klimat, muzyka na żywo i wyśmienite jedzenie, czyli to co czeka na Państwa w naszej restauracji.

Zapraszamy do rezerwacji wigiliI firmowych w Tawernie Kapitańskiej. W menu tradycjne potrawy wigiline, z nutką kapitańskich smaków. 

Wesela

Jest takie miejsce nad Odrą, gdzie urok krajobrazu łączy się z niesamowitym klimatem Mariny, pływającej wyspy i plaży. A designerski hotel, restauracje i sale ugoszczą nawet 200 osób zaproszonych na Wasze wyjątkowe Wesele.

Zapraszamy do kontaktu. Spotkajmy się. Porozmawiajmy.

Dla biznesu

Służymy aranżacją fascynujących wydarzeń biznesowych, które wspierają relacje, cele i
sukces każdej firmy. Organizujemy absolutnie niepowtarzalne bankiety, prezentacje,
uroczyste gale, nastrojowe warsztaty oraz kameralne spotkania biznesowe. A koronnymi
eventami Tawerny Kapitańskiej są zachwycające imprezy integracyjne, które łączą
ekskluzywne, autorskie menu z niespotykanymi atrakcjami Mariny Oława. Do Państwa
dyspozycji flota statków pasażerskich i łodzi rekreacyjnych, a także wyspa z nieograniczoną
możliwością aranżacji scenariuszy team building, fenomenalne otoczenie relaksacyjne oraz
apartamenty kapitańskie na wodzie z balkonem i jacuzzi, a nawet houseboat.

Urodziny

Jest taki nadzwyczajny dzień w każdym roku, który podpowiada, że czas na wielką celebrację! Bez względu na to ile świeczek rozpalimy na Twoim urodzinowym torcie, to czas radości życia i świętowanie istnienia absolutnie niepowtarzalnej istoty - Ciebie. Rynkowski wzruszająco śpiewał: “Dziś są twoje urodziny. Ktoś zadzwoni, przyjdzie ktoś. Ale zanim wielki hałas zrobi świat. Tak zwyczajnie ze mną w ciszy bądź”. Właśnie w tej ciszy, wspólnie wykreujmy scenariusz tej wyjątkowej imprezy, by spełniła Twoje życzenia i wygenerowała fenomenalne wspomnienia. Spotkajmy się. Porozmawiajmy. Rozłożymy wachlarz możliwości i zaskakujących atrakcji, by dopasować je do Twojej osobowości, marzeń i zachcianek. 

Chrzciny

“Dziecko jest pięknem ludzkiego bytowania. Jest pięknem! Jezus potwierdził to swoim postępowaniem. Bądźmy wpatrzeni w piękno dziecka.” - Jan Paweł II

Niechaj ten wzruszający i niepowtarzalny dzień Chrztu Świętego Waszego Dziecka, będzie najpiękniejszym w subtelności swej wspomnieniem. Służymy pomocą w wykreowaniu i przygotowaniu doskonałej oprawy, która uświetni i cudownością swą uzupełni doniosłość tego wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy do sprawdzenia przygotowanych przez nas koncepcji, które z przyjemnością zmodyfikujemy pod Państwa gusta i życzenia.
 

Komunie

"Niezapomnianym spotkaniem z Panem Jezusem jest bez wątpienia Pierwsza Komunia
Święta – dzień, który wspomina się jako jeden z najpiękniejszych w życiu" Jan Paweł II

Drodzy Rodzice, niechaj i dla Was ten dzień będzie najpiękniejszym. Możecie w pełni przeżywać te wzruszające chwile, cieszyć się radością swej Pociechy i całą uwagę poświęcić na rodzinną jedność oraz wrażenia płynące z tak ważnego wydarzenia. Natomiast organizację, obsługę i myśli z tym związane weźmiemy na siebie. Zadbamy o Wasz komfort, precyzyjną realizację zaprojektowanego przez Was scenariusza i otoczymy serdeczną atmosferą.

PFR