Organizacja imprez

Gwarancja   najniższej   ceny Gwarancja   najniższej   ceny
REZERWUJ STOLIK

Imprezy

Tawerna Kapitańska to nie tylko doskonałe miejsce na romantyczną kolację z drugą połówką, ale także na wszelkiego rodzaju przyjęcia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju eventów dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik – zadbamy o stronę gastronomiczną, jak również oprawę artystyczną, tworząc indywidualny scenariusz, obfitujący w moc atrakcji. Zależnie od Państwa życzeń przyjęcie może uświęcić m.in. występ aktorów kabaretowych, zespołu na żywo, pokaz przyrządzania koktajlów i drinków lub też popis mistrzów tańca. Możemy również zorganizować imprezy na statku i w plenerze.

Wesela

Ślub w porcie na Odrze! Dlaczego nie? U nas to możliwe. Tawerna Kapitańska z najwyższą przyjemnością zorganizuje dla Was nie tylko ceremonie zaślubin w urokliwych okolicznościach, jakie zapewnia Marina Oława, ale przygotuje również wesele na statku, według scenariusza, który pozwoli urzeczywistnić Wasze marzenia.

Integracje

Tawerna Kapitańska - już sama nazwa zobowiązuje do zachowania szyku i stylu, jaki można spotkać na ekskluzywnych statkach.
Tawerna Kapitańska jest niczym luksusowy liniowiec, który pod dowództwem szefa kuchni Pani Anny Strażyńskiej zapewni swoim gościom wyjątkową podróż kulinarną na nowe, nieodkryte jeszcze lądy smaku. Wojaż przebiegać będzie w kapitalnej atmosferze, jaką znajdziecie tylko w Tawernie Kapitańskiej. Przekonajcie się o tym sami, organizując w naszej restauracji imprezę firmową.

Urodziny

Jak spędzić dzień, w którym do metryczki dodajemy kolejny rok. Odpowiedź jest bardzo prosta - urodziny na statku w restauracji Tawerna Kapitańska. Przygotujemy wyjątkowy Indywidualny scenariusze imprezy. Uwzględniające zabawę na wodzie na naszych kajakach i rowerach wodnych (wyścigi, konkursy sprawności itp.). Podobnie na lądzie, gdzie możliwe są osobne scenariusze zabaw dla dzieci i dorosłych, ale także konkursów rodzinnych, dla Pań i dla Panów oraz wiele innych - wedle życzenia.

Konferencje

Oferujemy kompleksową i profesjonalną organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń.

Na statku

Rejs statkiem to przede wszystkim dobra zabawa. Huczne urodziny, taneczne imieniny, pełne pikanterii wieczory kawalerskie lub panieńskie, to najlepsza okazja aby zorganizować rejs.
Szukacie pomysłu na imprezę, która będzie niesamowitą przygodą i zapisze się złotymi zgłoskami w pamięci gości? Chcecie, aby Wasze przyjęcie było czymś oryginalnym i miało niesamowity posmak? Wszystko to zapewnią nasze imprezy na statku z kucharzem.

PFR