Polecane atrakcje

KUP
VOUCHER
Gwarancja   najniższej   ceny Gwarancja   najniższej   ceny
REZERWUJ STOLIK

W obiekcie

Jeśli szukacie idealnego miejsca na wypoczynek, które będzie łączyć w sobie piękno natury z bogactwem atrakcji i smakowitą kuchnią, to idealnym rozwiązaniem dla Was będą tawerna i marina pod Wrocławiem ulokowane w Ścinawie Polskiej nieopodal Oławy.
W naszych nowoczesnych wnętrzach można skorzystać z wielu atrakcji. Między innymi masaży, jogi, ajurwedy oraz relaksu w strefie chillout.
Nasz obiekt to także miejsce wyjątkowe do spędzenia w komfortowych apartamentach romantycznego weekendu we dwoje.

W okolicy

Dla gości przygotowaliśmy wyjątkową propozycję, jaką są rejsy po Odrze z kulinarnym akcentem. Naszym gościom możemy również zaproponować wynajem jednej z naszych jednostek o różnej wielkości.
Ponadto mamy też w naszej ofercie coś dla fanów sportów ekstremalnych. Mogą wybierać z takich atrakcji jak flyboard, hol show czy lot balonem.

Wrocław

Wrocław to jedno z najpopularniejszych miast w Polsce. Jest pełen tras spacerowych nad Odrą, wartych podziwiania zabytków i licznych muzeów. Atmosfera miasta urzeka turystów o każdej porze roku.
Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku, jak ci spragnieni wydarzeń kulturalnych i historii.

Spływy kajakowe

Jeśli raz odwiedzicie Marinę Oława, to z pewnością będziecie chcieli do niej wielokrotnie wracać. Malowniczo położona nad Odrą w Ścinawie Polskiej przystań turystyczna zapewnia wszystkie udogodnienia dla gości przybywających zarówno od strony lądu, jak i rzeki.
Do dyspozycji gości są kajaki, rowerki wodne oraz katamaran i rejsy statkiem po Odrze. Na wyspie, jest zagospodarowany teren, nadający się do biwakowania, polecany uczestnikom spływów kajakowych.

Katamaran

Katamaran to świetna opcja dla tych, którzy pragną spędzić czas na wodzie w towarzystwie przyjaciół.
W naszej przystani działa wypożyczalnia: kajaków, rowerów wodnych, w tym z napędem spalinowym (niewymagającym uprawień), łodzi motorowych i katamaranu elektrycznego (8-10 osobowy). Wypożyczalnia jest czynna (w sezonie) codziennie w godzinach 9 do 20.

Ścieżki rowerowe wzdłuż rzeki

Trasy rowerowe wzdłuż rzeki mają różne stopnie trudności i dystansu, dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Winnice - zwiedzanie, degustacja

Zwiedzanie naszej winnicy to świetne doświadczenie. Pozwoli na poznanie uprawy winogron, historii win i skosztowanie wina nawyższej jakości.

PFR