Imprezy na statku

KUP
VOUCHER
Gwarancja   najniższej   ceny Gwarancja   najniższej   ceny
REZERWUJ STOLIK

Na statku

Rejs statkiem to przede wszystkim dobra zabawa. Huczne urodziny, taneczne imieniny, pełne pikanterii wieczory kawalerskie lub panieńskie, to najlepsza okazja aby zorganizować rejs.
Szukacie pomysłu na imprezę, która będzie niesamowitą przygodą i zapisze się złotymi zgłoskami w pamięci gości? Chcecie, aby Wasze przyjęcie było czymś oryginalnym i miało niesamowity posmak? Wszystko to zapewnią nasze imprezy na statku z kucharzem. Podczas nich dostaniecie niepowtarzalną szansę zabawy do rana w szalonym rytmie. Upojeni rześkim rzecznym powietrzem, zatopieni w tańcu na rozświetlonym pokładzie statku płynącego przez ciemna noc, niczym bohaterowie filmów słynnego bałkańskiego reżysera – brzmi niesamowicie pociągająco, nieprawdaż?

Niezwykły wieczór

My urzeczywistnimy dla Was tę wizję, organizując niezwykłe, pełne żywej muzyki, roztańczone wieczory kawalerskie i panieńskie oraz urodziny na statku. Dzięki współpracy z artystami kabaretowymi i scenicznymi możemy dodatkowo uatrakcyjnić imprezę występami aktorów lub tancerzy. Scenariusz każdej imprezy przygotujemy indywidualny, ściśle realizując nawet najśmielsze i najbardziej innowacyjne pomysły, jakie przyjdą Wam do głowy.

Kulinaria

Aby mieć siłę na porywającą noc należy się odpowiednio posilić. Dlatego oprócz zespołu muzycznego i innych atrakcji zapewnimy przepyszne, sycące dania. Menu na statek osobiście przygotowuje Szef Kuchni Tawerny Kapitańskiej Anna Strażyńska, która znana jest ze swojego wyjątkowego kunsztu oraz nieszablonowych i zachwycających kompozycji kulinarnych. Dodatkowo wybierając naszą propozycję, będą mieć Państwo do dyspozycji również atrakcje Mariny Oława, takie jak wypożyczalnia łodzi pływających, samochodów i nie tylko.

PFR